تبلیغات
بسیج دانشگاه شهیدمطهری تهران واحدخواهران - «جبهةالنصره» مسئولیت نبش قبر حجر بن‌‌ عدی را پذیرفت
با وارث غدیر پیمان وفا می بندیم
اللهم صل علی محمّد و آل محمّد

شما معلم اخلاق جامعه باشید. امام خمینی

ان شاء الله ارائه نظر فراموش نشود

به گزارش مشرق به نقل از ابنا، گروهک تروریستی «جبهة النصرة» با صدور اعلامیه ای مسؤولیت نبش قبر صحابی جلیل «جناب حجر بن عدی» و ربودن پیکر وی را بر عهده گرفت.

متن ترجمه کامل اعلامیه این گروهک جنایتکار به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

"إِنَّ الَّذِینَ تَدْعُونَ مِنْ دُونِ اللَّهِ عِبَادٌ أَمْثَالُكُمْ فَادْعُوهُمْ فَلْیَسْتَجِیبُوا لَكُمْ إِنْ كُنْتُمْ صَادِقِین”

در راستای تطبیق شرع خداوند در زمین به وسیله سپاهیان رحمت، به شکر و فضل خدا از یکی از ادوات شرك به خداوند خلاصی یافتیم؛ و پیکر حجر بن عدی برای اینکه در زمین دفن شود از محلی که نظام كافر سوریه به جای فبر برای او بنا کرده بود منتقل گردید. این کار تطبیق شرع خداوندی است که ساخت مزارات که موجب شرك به پروردگار و عبادت قبور می شود را حرام کرده است.

شخصی که «حجر بن عدی الكندی» خوانده می شود خارج از اصول شریعت و سنت، از سوی فرقه رافضه به معبودی تبدیل شده بود و برای او معابد و مساجدی خلاف دین خدا ساخته بودند؛ لذا وقتی که مجاهدین ما موفق به آزادسازی "بلدة عدرا" از پلیدی و ناپاکی رژیم كافر شددند اقدام به تطبیق شرع خداوند نمودند گروهی از مجاهدان بر مبنای مبادی شریعت و فتوای اهل علم، اقدام به قطع دابر شركی که در"معبد حجر بن عدی الكندی" متمثل شده بود نمودند و این کار با هدف حفاظت از دین و سنّت انجام شد.

مجاهدان ما در سرزمین مبارک شام شرعیت و سنّت نبویّ را قاعده برای احقاق حق قرار می دهند؛ لذا باز هم اقدام به تخریب تمامی بیوت شرك در شام عزیز خواهند نمود.

والله غالبٌ على أمره ولكنَّ أكثرَ الناس لا یعلمون

جبهةُ النصرة لأهل الشام (از مجاهدان میدانهای جهادشامـ بخش تبلیغات)

ما را از دعای خیر خود فراموش نکنید

والحمد لله ربّ العالمین

دیروز نیز گروهی باعنوان "هیئت هماهنگی انقلاب سوریه در حومه دمشق" در صحفه خود در سایت "تویتر" نوشته بودند:

"مرقد «حجر بن عدی» یکی از مزارهای شیعیان در منطقه عدرا بود که قهرمانان "ارتش آزاد سوریه" اقدام به نبش قبر و دفن وی در مکانی مجهول نمودند، چرا که این مزار به مرکز شرک به خدا تبدیل شده بود.خدا را سپاس و خداوند ارتش آزاد را پیروز نگاه دارد."

شایان ذکر است اقدام ناجوانمردانهگروهک سلفی النصره در تخریب و نبش قبر صحابی جلیل القدر رسول خدا(ص) و یار وفادار حضرت علی(ع) که با تمسک ناشیانه به آیات قران صورت گرفته است، حافظه تاریخی هر انسان منصفی را بیدار می کند؛ چرا که «معاویة بن ابی سفیان» که قاتل حجر بن عدی و یارانش بود نیز با تمسک بهآیات الهی و قرآن بر نیزه کردن، به فریب افکار عمومی پرداخت.

این در حالی است کهتکریم بزرگان دین و زیارت قبور نه تنها مورد نهی شریعت مقدس اسلام و سنت پیامبر نیست؛ بلکه این کار به نص صریح قرآن کریم (در سوره کهف) موجب ذکر خداوند متعال می گردد.

ضمن اینکه پیامبر اکرم(ص)، اهل بیت(ع)، صحابه و تابعین در طول قرون متوالی همواره به زیارت قبور صالحان و بنای مزارت اهتمام داشته اند.


آخرین مطالب